Психодіагностика

Тест

«Загадковість особистого Я»


1.Уявіть собі море ...Якого кольору ви собі уявляєте його ? 
- темно-синього; 
-голубого; 
-зеленого; 
-сірого. 

Це запитання дозволяє дати загальну характеристику вашій особистості. 
Якщо ви бибрали ТЕМНО-СИНІЙ - то це означає що ви
важка особистість. Якщо ж ГОЛУБОГО- то вас легко зрозуміти іншим. "Зелене" море до душі людям легким в спілкуванні ..Ну а якщо море сіре- то ви дуже стидлива людина. 


2.Перед вами - гора. В якій її частині ви б хотіли опинитись ?? 
-Біля підніжжя; 
-На схилі; 
-На вершині. 

Ваша амбітність знаходиться на тому рівні який ви собі обрали. Якщо це ВЕРШИНА - то ви претендуєте на багато, якщо ж ПІДНІЖЖЯ ГОРИ, - то змиритесь з любими неприємностями в житті. 

3. Об*єкт якої форми вам миліший ?? 
-Круг; 
-Квадрат; 
-Трикутник. 

Вибрана форма об*єкта розкаже про те, чи присутній у вас конформізм і в якому ступені.Якщо вибір впав на КРУГ - то це означає, що ви стараєтесь всім догодити. Якщо КВАДРАТ - то ви дуже самостійна особа. ТРИКУТНИК- дуже вперата. 

4.Із якого матеріалу цей об*єкт має бути зроблений ?? 
-з дерева; 
-З скла; 
-З дорогоцінного каміння; 
-Із металу. 

Матерія з якого виготовлений об*єкт розкаже вам про ваші відносини з навколишніми. Фігурка зі СКЛА говорить про те, що ви дуже ранимі і дуже рідко відчуваєте себе впевненою. З МЕТАЛУ - ви дуже сильна натура, постійно " давите " на навколишніх. Якщо ж вибрали ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ - то вас дуже тяжко в чомусь переконати. ДЕРЕВО ж навпаки є свідком вашого моролюбства до навколишніх : ви намагатесь уникнути конфліктів і впевнені в тому, що поганий світ краще ніж доброї сварки . 

5.Ви знаходитесь в коридорі незнайомого приміщення і бачите двоє дверей. Одна зліва до неї п*ять кроків. А друга зправа в другому кінці. Двоє дверей відкриті. А перед вами на підлозі лежиь ключ. Чи піднімете ви його перед тим як зайдете в кімнату ?? І в яку із них ви зайдете ?? 

Якщо піднімете ключ - то в житті ви вважаєте за краще рухатися по прокладеній дорозі. Якщо ж зразу зайтете в кімнату і до того ж в дальше - то схильні до авантюр ініціативні і не любите оглядуватись на всіх. 

6.Намалюйте в своїй уяві коня. Якого він кольору?? 
-Коричневого; 
-Чорного; 
-Білого. 

Колір коня говорить про ваше відношення до реальості. КОРИЧНЕВИЙ - ви твердо стоїте ногами на землі, завжди надієтесь на твердий розум. ЧОРНИЙЙ кінь - часто ви непердбачені. БІЛА - вам властива зарозумілість, ви любите справляти враження на оточуючих. 


7.Наближається буря. Чому ви віддаєте перевагу ? 
-Втекти на коні; 
-Сховатися в будинку; 

Відповідь на це запитання скаже, на кого в житті ви найбільше покладаєтесь. Якщо вибрали коня, то в важку хвилину ви найбільше любити допомогу друзів.Якщо ж на дім- то ви сімейна людина і шукаєте підтримки в " домашніх "

Пишіть відгуки. Цікаво знати, що у Вас виходить.

Знайшла такий цікавий тест

«Вибери дерево»

 Не задумуючись виберіть з дев*яти дерев, те яке вам найбільше сподобалося і дізнайтеся про себе багато цікавого...  хм1. Щедра і моральна.
Ви прагнете стати кращою. У вас високі амбіції і стандарти. Людям може здатися, що з вами важко, але найважче вам з самимій собою. Ви старанно працюєте, але ви не егоїст. Ви працюєте, тому що хочете зробити світ краще. Ви любите, поки вас не зрадять. А після... все ще не перестаєте любити. Дуже мало людей можуть оцінити по гідності все, що ви робите.

2. Захоплююча і чесна. 
Ви відповідальна людина, яка любить піклуватися про інших. Ви вірите в чесну роботу і легко берете на себе зобов'язання. У вас хороший характер. Ви викликаєте довіру у людей. Ви яскрава, швидка і дотепна, у вас завжди є щось цікаве, що розповісти.

3. Розумна і задумлива.
Ви відмінний мислитель. Ваші думки і ідеї - найважливіше. Ви любите обдумувати свої теорії і погляди наодинці. Ви інтроверт. Ви ладнаєте з тими, хто любить думати і вчитися. Ви ніколи не буваєте поверхневими. Ви витрачаєте багато часу, роздумуючи про мораль. Ви намагаєтеся робити те, що правильно, навіть якщо велика частина суспільства з вами не згодна.

4. Прониклива і філософська.
Ви унікальний, єдина у своєму роді душа. Поряд з вами немає нікого, навіть злегка, схожого на вас. Ви інтуїтивна і трохи химерна. Вас часто розуміють неправильно, і це вас ранить. Вам необхідний особистий простір. Вашу творчість необхідно розвивати, вона вимагає пошану тих, що оточують. Ви людина, яких виразно бачить темні і світлі сторони життя, дуже емоційна.

5. Впевнена і домінантна.
Ви дуже незалежна. Ваш принцип "Зроблю сама". Покладаєтеся лише на себе. Ви знаєте, як залишатися сильною для себе і людей, яких ви любите. Ви знаєте, чого хочете, і ви не боїтеся йти на зустріч цьому. Єдине, що вами вимагається від людей те, щоб вони були щирі з вами. Ви готові до правди.

6. Добра і чуттєва.
Ви легко будуєте стосунки з людьми. У вас є багато друзів, і ви любите робити їх життя краще. У вас тепла і світла аура. Люди відчувають себе украй спокійно у вашій присутності. Ви щодня думаєте, як стати ще краще. Ви хочете бути інтересним, проникливим і унікальним. Вам необхідна любов, більш ніж кому-небудь в світі. Ви готові любити тих, хто не любить вас у відповідь.

7. Щаслива і незворушна.
Ви чуйна, розуміюча людина. Ви слухаєте уважно і без засудження. Ви вважаєте, кожна людина має свою власну дорогу в житті. Ви легко приймаєте події і людей. Ви стресостійка,  рідко турбуєтеся. Ви, як правило, дуже расслаблені. Завжди добре проводите час, при цьому, не збиваючись з власної дороги.

8. Чарівна та енергійна.
Ви весела, смішна людина. Ви знаходитеся в гармонії зі всім світом. Ви спонтанна. Завжди повні ентузіазму. Ви завжди "За!", особливо якщо йдеться про участь якій-небудь пригоді. Ви часто дивуєте і шокуєте людей. Але що поробити... ви просто завжди залишаєтеся самим собою. Вам все цікаво, ви легко захоплюєтеся. Якщо щось вас цікавить, ви не заспокоїтеся, поки не вивчите це досконально.

9. Повна оптимізму і везуча. 
Ви вірите, що життя - це дарунок, і ви намагаєтеся зробити якомога більше і скористатися всім з того, що вам було дано. Ви безмірно гордитеся тим, чого добилися в житті. З тими, кого любите, готові розділити всі радощі і жаль. У вас дуже здоровий погляд на життя. Ви бачите, що стакан (принаймні) наполовину повний. Ви використовуєте будь-яку можливість, щоб прощати, вчитися і зростати. Життя дуже коротке, щоб робити що-небудь інше.

Немає коментарів:

Дописати коментар